Vrisak generacije će održati koncert u klubu CK 13 (Crna kuća) u Novom Sadu (ulica Vojvode Bojovića 13) u petak, 26. decembra 2008. godine. Sa bendom će tada prvi put nastupiti novi basista Boba. Kao podrška će nastupiti bend Crossover. Cena ulaznice je 300 dinara, a početak je zakazan za 22 h.
http://www.vrisak-generacije.tk
http://www.myspace.com/vrisakgeneracije
http://www.myspace.com/crossoverserbia
http://ck13.org/
http://www.myspace.com/crnakuca
Najava koncerta
Sviđa ti se? Javi ostalima!
Sviđa ti se? Javi ostalima!
