Srpska mitologija u Beogradu _golema izlozba u SKC-u



Sviđa ti se? Javi ostalima!

---------- Forwarded message ----------
From: Ivica Stevanovic <edgedesign24@gmail.com>
Date: Wed, 1 Feb 2012 22:34:33 +0100
Subject: Srpska mitologija u Beogradu _golema izlozba u SKC-u
To: Aleksa Gajic <gajicalexa@gmail.com>, Aleksa Kocic
<koaleksa@yahoo.com>, Aleksandar Ilic <aleksandar@themanualco.com>,
Ana Simon <annasimo@gmail.com>, ana.rilling@gmail.com, Andjelka Ruzic
<andjelkaruzic@gmail.com>, BECHA <pesic.vesna@gmail.com>, BESNA KOBILA
<info@besnakobila.co.rs>, biljana dimcic <dimcic.biljana@gmail.com>,
bla.bla.blasko@gmail.com, Bojan Dojkic <hlebujaje@gmail.com>, Borislav
Stanojevic <overman@eunet.rs>, boris kuzmanovic <kuzmaboki@gmail.com>,
Branislav M <banemiltojevic@yahoo.com>, Darjan Jurincic
<darjan.eyeless@gmail.com>, Darko Macan <darko.macan@zg.t-com.hr>,
Darko Vukovic <darko.studio@gmail.com>, Deka Ra
<blekendekara@gmail.com>, Dimitrije Crvencanin <dm3eee@gmail.com>,
DImitrije Stojmenov <dima.stojmenov@gmail.com>, Djole Sekta
<djole.sekta@gmail.com>, "dogstar666@yahoo.com"
<dogstar666@yahoo.com>, Dragan Bibin <drbibin@hotmail.com>, Dragan
Bibin <dragan.bibin@gmail.com>, Dragan Polovina
<polovina73@gmail.com>, draganzivancevic@yahoo.com, Drasko Roganovic
<ja_sam_lopov@yahoo.com>, dubravka.lazic@gmail.com, Dunja Branovacki
<dunja.branovacki@gmail.com>, Dule <dule@solaris.rs>, Dusan Cvetkovic
<belimis@gmail.com>, Dušan Patić <dusan.patic@gmail.com>, Dusan Pavlic
<duxpavlic@gmail.com>, dusan.mladenovic@veselicetvrtak.com, filip
maletic <myribcage@gmail.com>, filip maletic <filip_fee@yahoo.com>,
gabyt@neobee.net, Goran Josic <gjosic@gmail.com>, HELLY CHERRY
<hellycherry@gmail.com>, Iva Dundjerovic <nerdproof8@gmail.com>, Ivana
Gajic <dispeto@gmail.com>, Jelena Djordjevic <pr@kreativnicentar.rs>,
Jelena ristic <jelena.risticeva@gmail.com>, Jovana Ilic
<jovanailich@live.com>, Jovana Vučetić
<jovana.vucetic@pdpconvention.com>, Komiko Markovic
<komiko.strip@gmail.com>, Kosta Milovanovic
<kosta.milovanovic@gmail.com>, Kreativni centar Dizajn
<design@kreativnicentar.rs>, ksajvan@gmail.com, ljiljana pavkov
<ljpavkov@yahoo.com>, Lotos Cerimagic <lotosce@gmail.com>, Marija
Ardeljan <marija.ardeljan@gmail.com>, Marko Putnik
<putnik021@gmail.com>, Marko Šelić <marko.selic.marchelo@gmail.com>,
Marko Stojanovic <no.dice.man@gmail.com>, matic.dragan4@gmail.com,
Mila.Marinkovic-Brocic@belgrad.goethe.org, Milena Trutin
<milenatrutin@gmail.com>, Milenko Bodirogic <orfelinns@gmail.com>,
milos vujanovic <vujanovicmilos@gmail.com>, Mira Dusic
<miradusic@gmail.com>, Natalija Ninkov <natalija.ninkov@gmail.com>,
Nebojsa Burzan <nburzan@gmail.com>, Nemanja Krunic
<dreadheadsic@gmail.com>, Nikola Ševo <sevo1987@gmail.com>,
office@admiror-design-studio.com, Olivera Batajic Sretenovic
<oliveti@gmail.com>, parabellum <parabellum@paleol.net>, Predrag
Ivanovic <pekosiv@gmail.com>, Rasko Radovic <radovic@neobee.net>,
Rastislav Durman <dukins@sbb.rs>, rige77@gmail.com, s d
<nsny0212@hotmail.com>, Sanja Dimitrijevic <modesty031@gmail.com>,
Sanja Prvulovic <sanja_art@yahoo.com>, Selina Lovren Aksentic
<laselina@gmail.com>, Shlitz Comics <shlitz.comics@gmail.com>,
"stripvesti@gmail.com" <stripvesti@gmail.com>, Tihomir Celanovic
<tiho.morcina@gmail.com>, Tomislava Sekulic <antitomi@gmail.com>,
valentina brostean <pisivalentini@gmail.com>, Vanja Nikolic
<beatrisa.ns@gmail.com>, vladaves@yahoo.com, Zeljko Katanic
<zeljko3000@gmail.com>, zoran penevski <zpenevski@yahoo.com>

Ukoliko ste propustili veliku izložbu *Srpska mitologija *u Novom Sadu,
serbsko-novosadski izgnanici/umetnici Vam pružaju priliku za popravni...
Ovog puta u Beogradu - 2. februar, u četvrtak, u 19 uri, u SKC-u!
Obucite vetrovku, iliti vind-jaknu, perjanu s dva lica... ogrnite gunj,
jamboliju, krzno mutiranog černobilskog glodara, na glavu metnite šubaru,
beretku, "Dejvi Kroket kapu", i uprkos neverovatnom minusu, po principu
"šta mi može zima, šta mi sme", dođite na otvaranje izložbe!
Provod bez trubača - zagarantovan!

[image: skc.pozivnica_2feb.jpg]

--
*HELLY CHERRY* *webzine posvećen alternativnoj i andergraund kulturi*
www.HELLYCHERRY.com / www.HELLYCHERRY.co.nr
@ facebook / www.facebook.com/hellycherry
@ myspace / www.myspace.com/krikunutrasnjosti

*THIRD I ambient / industrial / noise act*
www.THIRDINOISE.co.nr
@ facebook / www.facebook.com/thirdinoise
@ myspace / www.myspace.com/krikunutrasnjosti



Sviđa ti se? Javi ostalima!

Važna napomena!

Stranica na kojoj se nalazite je automatizovani servis web magazina Helly Cherry.
Redakcija našeg magazina je posvećena objavljivanju autorskog materijala. Iz tog razloga, i zbog nedostatka vremena, naša redakcija ne piše vesti i najave za nove koncerte, izdanja i razne manifestacije.
Ipak, ostavili smo mogućnost organizatorima, promoterima i svima ostalima da svoja dešavanja najave upravo putem ovog servisa. Vesti i najave koje oni šalju se automatski objavljuju na ovim stranicama (u obliku, obimu i sadržaju koji su sami odabrali) tako da naša redakcija nije odgovorna za taj deo sadržaja.

Pratite nas na Fejsbuku