Thursday, January 2, 2020

Punkreas iz Nikšića za kraj godine čašćava publiku novim singlom

Punkreas iz Nikšića za kraj godine čašćava publiku novim singlom, nakon „Elizabeth" koja je izašla početkom godine. Ovim bend kruniše 2019 godinu koja je bila plodna za bend i ulazi u novu koja će biti još bolja. Pjesma nosi naziv „Za vas", snimana je u studiju Disorder u Nikšiću. Snimatelji su bili Bojan i Dušan Dobrilović, dok je mix i mastering radio Vladimir Perišić, dok je cover art uradio Dabo. Pjesma se može čuti na njihovom yt kanalu kao i na bendcampu gdje je postavljen kvalitetniji snimak za streaming i download. Bend čine: Goran Dabovič- vokal, Mihailo Bulajić- gitara, vokal, Veljko Vučurović- gitara, vokal, Bojan Kandić- gitara, vokal, Đorđije Njunjić- bubnjevi.



No comments:

Post a Comment